میکروبلیدینگ ابرو – شماره تماس 09037602313 سنایی

میکروبلیدینگ ابرو – شماره تماس 09037602313 سنایی: یک نوع آرایش دائم محسوب می شود و تفاوت های زیادی با تاتو دارد. با استفاده از روش میکروبلیدینگ شما می توانید ابروهای پرتر و طبیعی تری داشته باشید. منظور از این تاتو، تاتو های دهه 90 نیست. به طور میانگین، اگر از خانمی بپرسید که آیا دوست دارد بر روی صورت خود تاتو داشته باشد، به احتمال زیاد استقبال نخواهد کرد. می توانید از او بپرسید که آیا دوست دارد ابروهای بسیار خوش فرم داشته باشد، بدون اینکه نیازی به آرایش کردن باشد؟ در این صورت به احتمال زیاد اولین سوالی که از شما خواهد پرسید این است که، چگونه می توان این کار را انجام داد.

آیا زمانی را که بسیاری از خانم ها ابروهای خود را کاملا می تراشیدند تا بر روی آن تاتو بزنند یادتان هست؟ این تاتو ها به شدت غیرطبیعی به نظر می رسیدند. تکنیک های آرایشی که روز به روز در حال افزایش است و به محبوبیت زیادی رسیده اند، برای این تاتو های غیر طبیعی راه حل هایی پیدا کرده است. در سال های اخیر، با استفاده از روش میکروبلیدینگ، شما می توانید ابروهای پرتر با ظاهر طبیعی داشته باشید. روش کار میکروبلیدینگ به این صورت است که، سوزن بسیار ریزی در زیر اولین لایه ی پوست فرو می رود و می تواند هاشورهای طبیعی به شکل موی ابرو ایجاد کند. می توانید روش کار میکروبیلدینگ را در شبکه های اجتماعی، به خصوص ویدیو های اینستاگرام، مشاهده کنید. نتیجه ی کار بسیار تمیز، زیبا و بدون کمترین تغییر نا به هنجاری در صورت شما خواهد بود.

 

میکروبلیدینگ ابرو - شماره تماس 09037602313 سنایی

میکروبلیدینگ ابرو – شماره تماس 09037602313 سنایی:

ابروها مهمترين بخش صورت هستند. اگر از ابروهای تان راضی نیستید، شیوه های زيادي براي تغییر دادن آن ها وجود دارد، از جمله ژل ابرو، مداد یا حتی تتو کردن. ولی امروز یک مورد خيلي طبيعي وجود دارد که نتایجی تقریبا دائمی دارد. در این مطلب روش میکروبلیدینگ ابرو microblading را معرفی می کنیم که فراتر از نقاشی یا استفاده از مداد است و درست شبیه به موهای واقعی به نظر میرسد.

میکروبلیدینگ روشی نیمه دائمی براي طراحی و فرم دهی ابروها است که از طريق قلمی که متشکل از چند سوزن است، خطوط نازک و باریکی مثل به تار موهای طبيعي ابرو را با استفاده از رنگدانه ها در نواحی خالی ابرو ایجاد ميکند. این روش باعث پرتر به نظر رسيدن ابروها ميشود و زيبايي آن را دو چندان ميکند.

پیشنهاد می شود کسانی که تاکنون از روش های زیبایی ابرو استفاده نکرده اند، اول روش میکروبلیدینگ ابرو را امتحان کنند. به این دلایل:

1 .  این روش در میان دیگر روش های هاشور ابرو، هزینه ای کمتر دارد.

2 . به دلیل وارد شدن جوهر به غشا میانی، میکروبلیدینگ از نظر ماندگاری کوتاه مدت و نیمه دائمی محسوب می شود از این رو اگر از نتیجه کار راضی نبودید و دلتان هوس کرد ابروهای قبلی خودتان را داشته باشید این امر به راحتی ممکن است چون بعد از چند هفته اثرش از بین می رود.

میکروبلیدینگ ابرو – شماره تماس 09037602313 سنایی:

میکروبلیدینگ ابرو ظاهری طبیعی به ابرو می دهد و این کار را از طریق طراحی و کشیدن خطوط مایلی که شبیه موهای ابروست انجام داده و با آن جاهای خالی ابرو را پر می کند. همین طبیعی بودن کار است که آن را با استقبال زیاد خانم های خوش سلیقه و طرفدار زیبایی در سراسر دنیا مواجه کرده است.

 

میکروبلیدینگ ابرو - شماره تماس 09037602313 سنایی

 

میکروبلیدینگ ابرو ( فیبروز ) چیست ؟

میکروبلیدینگ ابرو – شماره تماس 09037602313 سنایی

فیبروز در واقع از نام شرکتی که بنیان گذار این روش زیبایی ابرو می باشد گرفته شده است . ” فی “در کلمه فیبروز در واقع نام این شرکت واقع در صربستان می باشد و ” بروز ” به معنای ابروها و یا خط ابرو می باشد . شاید برای شما جالب باشد که بدانید بسیاری از فعالان این شرکت،‌ ایرانی هستند.

میکروبلیدینگ ابرو – شماره تماس 09037602313 سنایی:

میکروبلیدینگ ابرو یا هاشور سه بعدی و مویی ابرو تکنیکی مدرن است که با طراحی و پر کردن و فرم دهی ابروها به صورت نیمه دائمی به زیباسازی ابروها می پردازد. فیبروز ابرو در واقع جدیدترین نسل تتوی ابرو به شمار می آید. ابزار کار این روش حرفه ای نوعی قلم خاص به نام « بلید » و رنگ های مخصوص میکروبلیدینگ می باشد. سر قلم میکروبلیدینگ دارای 12 تا 15 عدد سوزن ظریف و هم ردیف است و رنگ های مخصوص از انواع جامد، ژله ای، خمیری و … می باشد.

 

اگر هم اکنون تصمیم برای انجام میکروبلیدینگ ابرو – شماره تماس 09037602313 سنایی ، هاشور ابرو ، بن مژه ، تاتو ابرو ، و … را دارید به نکات زیر توجه کنید:

شما به راحتی می توانید از طریق صفحه رزرو آنلاین سالن زیبایی سنایی اطلاعات خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید تا آنها با شما تماس حاصل کرده تا مشاوره و تعیین وقت قبلی را برای شما انجام دهند.

همچنین جهت اطلاع از تعرفه ها و قیمت ها می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و از مشاوره و قیمت ها مطلع گردید:

۰۹۰۳۷۶۰۲۳۱۳

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ضروری ستاره زده شده اند *